Теплові насоси Heliotherm — висока ефективність та надійна інвестиція!
Теплові насоси не виробляють тепло буквально. Теплові насоси збирають розсіяне тепло з атмосфери і, підвищивши його температурний
1. ЕКОЛОГІЧНІСТЬ без шкоди навколишньому середовищу. Теплові насоси абсолютно нешкідливі для навколишнього середовища та безпечні для використання у будинку.
Єдиний недолік багатьох теплових насосів - дорога вартість і порівняно тривалий термін окупності (залежно від об'єкта, який планується опалювати).
Які типи
теплових насосів є?
Теплові насоси класифікують за типами Ґрунт-Вода, Повітря-Вода та ін. У цій типології перше слово означає джерело тепла (звідки відбирається тепло), наприклад, у разі Ґрунтових теплових насосів первинний контур — геотермальні зонди, які відбирають тепло з Ґрунту.
Друге слово в цій типології - тип теплоносія, який віддає тепло приміщенню в вторинному контурі.
У випадку теплових насосів Ґрунт-Вода використовують водяне опалення (Вода) з використанням теплих підлог або традиційних радіаторів.
Так само, якщо йдеться про теплові насоси Повітря-Вода, то нам зрозуміло, що джерелом тепла
для такого роду теплових насосів є тепло Повітря з вулиці.
Тепло в будинок через Воду (у системі теплих підлог, радіатори та ін.)
Тепловий насос Повітря-Вода — повітряний тепловий насос, який відбирає низькопотенційне тепло з повітря та переносить у будинок для опалення та приготування гарячої води. Теплові насоси Повітря-Вода є найбільш популярним типом теплових насосів в Україні та Європі. Вони не вимагають робіт з підготовки геотермального поля, а тому вимагають менше початкових витрат. Звичайно, у холодні зими ефективність повітряних теплових насосів нижча, ніж геотермальних теплових насосів. Часто тепловий насос встановлюють разом із резервним джерелом тепла (газовий котел, твердопаливний котел та ін.).
Тепловий насос Вода-Вода — водяний тепловий насос, який використовує постійне тепло ґрунтових вод та водойм (річки та озер). Температура води під землею становить +5-15 ° C цілий рік. Тому даний тип теплових насосів є найбільш ефективним у порівнянні з ґрунтовими та повітряними тепловими насосами. Перед установкою водяного теплонасоса слід вивчити питання дебіт свердловини, можливості для скидання відпрацьованої води, якість грунтових вод та ін. Теплові насоси Вода-Вода вимагають професійного підходу у проектуванні та реалізації систем опалення.
Тепловий насос Повітря-Повітря — повітряний тепловий насос, який відбирає низькопотенційне тепло з повітря та використовує його для обігріву приміщень у будинку за допомогою повітряної канальної системи. Особливість даного типу повітряного теплового насоса в тому, що вони працюють або в режимі нагрівання або в режимі охолодження. Теплові насоси Повітря-Повітря користуються значно меншою популярністю, ніж теплові насоси типу Повітря-Вода, де теплоносієм у контурі опалення є вода, а не повітря. Повітряне опалення найчастіше використовується в офісних будівлях, торгових центрах, промислових та складських приміщеннях.
Як працює тепловий насос? Яка ціна теплового насоса, необхідного для опалення мого будинку? Скільки коштує 1 кВт теплової потужності для опалення котеджу? Скільки насправді електроенергії споживають теплові насоси?
Модельний ряд теплових насосів Heliotherm складається з теплових насосів різних типів: Грунт-Вода, Вода-Вода, Повітря-Вода та Повітря-Повітря. Інновації та передові технології австрійської компанії Heliotherm – ефективне опалення вашого будинку на багато років.
Модулюючий ґрунтовий тепловий насос Heliotherm серії Natural Technology (потужністю 10 і 15 кВт) використовує природний холодоагент, який абсолютно нешкідливий.
Тепловий насос Повітря-Вода серії Comfort Compact R290 (потужністю 7, 10, 15 та 18 кВт) з технологією модуляції. Компактний повітряний тепловий насос з природним холодоагентом.
Повітряний тепловий насос Heliotherm (потужністю 7, 10 та 14 кВт). Ультрасучасний і майже не потребує обслуговування.
Тепловий насос Повітря-Вода (потужністю 8, 12 та 20 кВт) серії Basic Comfort. Для опалення будинку, гарячої води та охолодження.
Тепловий насос Грунт-Вода (потужністю 8, 12 та 20 кВт) серії Basic Comfort. Для опалення будинку, гарячої води та охолодження.
Тепловий насос для грунтової води: версія Spirec
(потужністю 10, 16 та 25 кВт). Надзвичайно економічне нагрівання та охолодження завдяки SCOP 7.2.
Модулюючі теплові насоси повітря-вода Solid Split/Solid Compact (потужністю 30, 40 та 55 кВт), грунт-вода Solid (потужністю 30, 40, 60 та 100 кВт), вода-вода Solid (потужністю 40, 50, 80 та 120 кВт). Для великих будівель, торгівлі та промисловості.
Тепловий насос — аґреґат, який відбирає низькопотенційне тепло із ґрунту, води або повітря і за допомогою фреонового контуру переносить його в опалювальний контур або систему гарячого водопостачання будинку з вищою температурою.
рівень, переносять його в систему опалення та ГВП приватного будинку.
2. ЕКОНОМІЧНІСТЬ та висока ЕФЕКТИВНІСТЬ (від 5-7 кВт теплової енергії за допомогою 1 кВт електричної енергії). Саме завдяки високій ефективності теплові насоси стають все більш популярними серед користувачів, що дивляться у бік газового котла або твердопаливного котла.
3. Система 3 в 1: опалення, охолодження та гаряче водопостачання за допомогою теплового насосу. Тепловий насос потрібно встановити, щоб отримати тепло, гарячу воду та охолодження.
4. Можливість бути ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНИМИ завдяки сонячним панелям. Єдине, що потрібно для роботи теплового насоса - електрична енергія. Якщо встановити сонячні панелі та сонячні батареї у необхідній кількості можна досягти часткової або повної енергонезалежності.
Тепловий насос Повітря-Вода (потужністю 7, 10 та 14 кВт) серії Cube. Для опалення будинку, гарячої води та охолодження.
Тепловий насос Грунт-Вода серії Cube Sole
(потужністю 5, 7, 10 та 14 кВт) компактний дизайн. Віддалений доступ для налаштування та моніторингу.
Приготування гарячої води без обслуговування без додаткового дорогого електричного опалення.
Ємності: 300, 500, 850 і 1500 літрів.
Тепловий насос Грунт-Вода — геотермальний тепловий насос, який ще називають ґрунтовим тепловим насосом. Теплові насоси типу Ґрунт-Вода отримують низькопотенційне тепло за допомогою вертикальних глибинних зондів, опущених у заздалегідь пробурені свердловини, і переносять його в опалювальний контур вашого будинку. Для отримання тепла із ґрунту також використовують горизонтальні теплообмінники. Це найбільш простий і менш витратний спосіб підготовки геотермального поля для теплового насоса, хоча і вимагає великий обсяг території біля будинку.